URS2AR33MDD
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit URS2AR33MDD s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | URS2AR33MDD |
|---|---|
| Výrobce | Nichicon |
| Popis | CAP ALUM 0.33UF 20% 100V RADIAL |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 2200 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | URS2AR33MDD | Výrobce | Nichicon |
|---|---|---|---|
| Popis | CAP ALUM 0.33UF 20% 100V RADIAL | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 685372 pcs | Datový list | Miniature Type Taping SpecURS Series |
| Kategorie | Kondenzátory | Napětí - Jmenovitá | 100V |
| Tolerance | ±20% | Povrchová montáž Land Velikost | - |
| Velikost / Rozměry | 0.197" Dia (5.00mm) | Série | URS |
| Ripple Current @ Low Frequency | 6.5mA @ 120Hz | Ripple Current @ Vysoká frekvence | 13mA @ 10kHz |
| hodnocení | - | Polarizace | Polar |
| Obal | Bulk | Paket / krabice | Radial, Can |
| Provozní teplota | -40°C ~ 85°C | Typ montáže | Through Hole |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) | Životnost @ Temp. | 2000 Hrs @ 85°C |
| Rozestup vývodù | 0.079" (2.00mm) | Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Výška - Sedící (Max) | 0.413" (10.50mm) | ESR (Equivalent Resistance Series) | - |
| Detailní popis | 0.33µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C | kapacitní | 0.33µF |