URS2D470MHD
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit URS2D470MHD s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | URS2D470MHD |
|---|---|
| Výrobce | Nichicon |
| Popis | CAP ALUM 47UF 20% 200V RADIAL |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 450 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | URS2D470MHD | Výrobce | Nichicon |
|---|---|---|---|
| Popis | CAP ALUM 47UF 20% 200V RADIAL | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 114530 pcs | Datový list | Miniature Type Taping SpecURS Series |
| Kategorie | Kondenzátory | Napětí - Jmenovitá | 200V |
| Tolerance | ±20% | Povrchová montáž Land Velikost | - |
| Velikost / Rozměry | 0.709" Dia (18.00mm) | Série | URS |
| Ripple Current @ Low Frequency | 420mA @ 120Hz | hodnocení | - |
| Polarizace | Polar | Obal | Bulk |
| Paket / krabice | Radial, Can | Provozní teplota | -40°C ~ 85°C |
| Typ montáže | Through Hole | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Výrobní standardní doba výroby | 28 Weeks | Životnost @ Temp. | 2000 Hrs @ 85°C |
| Rozestup vývodù | 0.295" (7.50mm) | Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Výška - Sedící (Max) | 0.650" (16.50mm) | ESR (Equivalent Resistance Series) | - |
| Detailní popis | 47µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C | kapacitní | 47µF |
| Aplikace | General Purpose |
- Související produkty
- Související zprávy
Související produkty
- Část#:
URS2D101MHD - Výrobci:
Nichicon - Popis:
CAP ALUM 100UF 20% 200V RADIAL - Na skladě:
- Část#:
URS2D101MHD1TN - Výrobci:
Nichicon - Popis:
URS2D470MHD6TN - Výrobci:
CAP ALUM 47UF 20% 200V RADIAL - Na skladě:
URS2D470MHD6 - Výrobci: