URZ1A682MHD
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit URZ1A682MHD s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | URZ1A682MHD |
|---|---|
| Výrobce | Nichicon |
| Popis | CAP ALUM 6800UF 20% 10V RADIAL |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 200 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | URZ1A682MHD | Výrobce | Nichicon |
|---|---|---|---|
| Popis | CAP ALUM 6800UF 20% 10V RADIAL | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 71417 pcs | Datový list | Miniature Type Taping SpecURZ Series |
| Kategorie | Kondenzátory | Napětí - Jmenovitá | 10V |
| Tolerance | ±20% | Povrchová montáž Land Velikost | - |
| Velikost / Rozměry | 0.709" Dia (18.00mm) | Série | URZ |
| Ripple Current @ Low Frequency | 1.33A @ 120Hz | Ripple Current @ Vysoká frekvence | 1.5295A @ 10kHz |
| hodnocení | - | Polarizace | Polar |
| Obal | Bulk | Paket / krabice | Radial, Can |
| Provozní teplota | -55°C ~ 105°C | Typ montáže | Through Hole |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) | Výrobní standardní doba výroby | 31 Weeks |
| Životnost @ Temp. | 1000 Hrs @ 105°C | Rozestup vývodù | 0.295" (7.50mm) |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Výška - Sedící (Max) | 0.846" (21.50mm) |
| ESR (Equivalent Resistance Series) | - | Detailní popis | 6800µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C |
| kapacitní | 6800µF | Aplikace | General Purpose |