domů > produkty > Kondenzátory > Hliníkové elektrolytické kondenzátory > URZ2A100MDD
URZ2A100MDD
URZ2A100MDD
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit URZ2A100MDD s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number URZ2A100MDD
Výrobce Nichicon
Popis CAP ALUM 10UF 20% 100V RADIAL
(v amerických dolarech)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
Part Number URZ2A100MDD Výrobce Nichicon
Popis CAP ALUM 10UF 20% 100V RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 575303 pcs Datový list Miniature Type Taping SpecURZ Series
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 100V
Tolerance ±20% Povrchová montáž Land Velikost -
Velikost / Rozměry 0.248" Dia (6.30mm) Série URZ
Ripple Current @ Low Frequency 50mA @ 120Hz Ripple Current @ Vysoká frekvence 100mA @ 10kHz
hodnocení - Polarizace Polar
Obal Bulk Paket / krabice Radial, Can
Ostatní jména 493-17242
URZ2A100MDD-ND
Provozní teplota -55°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 24 Weeks Životnost @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Rozestup vývodù 0.098" (2.50mm) Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) 0.413" (10.50mm) ESR (Equivalent Resistance Series) -
Detailní popis 10µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C kapacitní 10µF