USL1H220MDD
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit USL1H220MDD s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | USL1H220MDD |
|---|---|
| Výrobce | Nichicon |
| Popis | CAP ALUM 22UF 20% 50V RADIAL |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | Get a quote | ||||
- Parametr produktu
- Datový list
Product parameter
| Part Number | USL1H220MDD | Výrobce | Nichicon |
|---|---|---|---|
| Popis | CAP ALUM 22UF 20% 50V RADIAL | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Kategorie | Kondenzátory | Napětí - Jmenovitá | 50V |
| Tolerance | ±20% | Povrchová montáž Land Velikost | - |
| Velikost / Rozměry | 0.315" Dia (8.00mm) | Série | USL |
| Ripple Current @ Low Frequency | 65mA @ 120Hz | Ripple Current @ Vysoká frekvence | 97.5mA @ 10kHz |
| hodnocení | - | Polarizace | Polar |
| Obal | Bulk | Paket / krabice | Radial, Can |
| Provozní teplota | -40°C ~ 85°C | Typ montáže | Through Hole |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) | Životnost @ Temp. | 1000 Hrs @ 85°C |
| Rozestup vývodù | 0.138" (3.50mm) | Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Výška - Sedící (Max) | 0.315" (8.00mm) | ESR (Equivalent Resistance Series) | - |
| Detailní popis | 22µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 85°C | kapacitní | 22µF |