USR1H2R2MDD
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit USR1H2R2MDD s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | USR1H2R2MDD |
|---|---|
| Výrobce | Nichicon |
| Popis | CAP ALUM 2.2UF 20% 50V RADIAL |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | 50 pcs | 100 pcs |
|---|---|---|---|---|---|
| 250 pcs | 500 pcs | 1000 pcs | 5000 pcs | ||
- Parametr produktu
- Datový list
Product parameter
| Part Number | USR1H2R2MDD | Výrobce | Nichicon |
|---|---|---|---|
| Popis | CAP ALUM 2.2UF 20% 50V RADIAL | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 1630561 pcs | Datový list | Miniature Type Taping SpecUSA, USR Series |
| Kategorie | Kondenzátory | Tolerance | 2.2µF |
| Povrchová montáž Land Velikost | 0.059" (1.50mm) | Velikost / Rozměry | 0.157" Dia (4.00mm) |
| Série | USR | Stav RoHS | Bulk |
| Zvlněný proud - nízká frekvence | General Purpose | Ripple Current | Polar |
| Polarizace | Radial, Can | Pitch - Konektor | 50V |
| Paket / krabice | - | Ostatní jména | 493-6034 USR1H2R2MDD-ND |
| Provozní teplota | -40°C ~ 85°C | Počet kondenzátorů | 19mA @ 120Hz |
| Typ montáže | Through Hole | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Výrobní standardní doba výroby | 16 Weeks | Výrobní číslo výrobce | USR1H2R2MDD |
| Životnost @ Temp. | - | Impedance | - |
| Výška - Sedící (Max) | 0.315" (8.00mm) | Rozšířený popis | 2.2µF 50V Aluminum Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C |
| ESR (Equivalent Resistance Series) | ±20% | Popis | CAP ALUM 2.2UF 20% 50V RADIAL |
| Aplikace | 2000 Hrs @ 85°C |