USR1HR22MDD
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit USR1HR22MDD s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | USR1HR22MDD |
|---|---|
| Výrobce | Nichicon |
| Popis | CAP ALUM 0.22UF 20% 50V RADIAL |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 4000 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | USR1HR22MDD | Výrobce | Nichicon |
|---|---|---|---|
| Popis | CAP ALUM 0.22UF 20% 50V RADIAL | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 1357375 pcs | Datový list | USA, USR SeriesMiniature Type Taping Spec |
| Kategorie | Kondenzátory | Napětí - Jmenovitá | 50V |
| Tolerance | ±20% | Povrchová montáž Land Velikost | - |
| Velikost / Rozměry | 0.157" Dia (4.00mm) | Série | USR |
| Ripple Current @ Low Frequency | 2.3mA @ 120Hz | Ripple Current @ Vysoká frekvence | 3.45mA @ 10kHz |
| hodnocení | - | Polarizace | Polar |
| Obal | Bulk | Paket / krabice | Radial, Can |
| Provozní teplota | -40°C ~ 85°C | Typ montáže | Through Hole |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) | Životnost @ Temp. | 2000 Hrs @ 85°C |
| Rozestup vývodù | 0.059" (1.50mm) | Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Výška - Sedící (Max) | 0.315" (8.00mm) | ESR (Equivalent Resistance Series) | - |
| Detailní popis | 0.22µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C | kapacitní | 0.22µF |