USW1H220MDD
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit USW1H220MDD s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | USW1H220MDD |
|---|---|
| Výrobce | Nichicon |
| Popis | CAP ALUM 22UF 20% 50V RADIAL |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 2200 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | USW1H220MDD | Výrobce | Nichicon |
|---|---|---|---|
| Popis | CAP ALUM 22UF 20% 50V RADIAL | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 741095 pcs | Datový list | Miniature Type Taping SpecUSW Series |
| Kategorie | Kondenzátory | Napětí - Jmenovitá | 50V |
| Tolerance | ±20% | Povrchová montáž Land Velikost | - |
| Velikost / Rozměry | 0.248" Dia (6.30mm) | Série | USW |
| Ripple Current @ Low Frequency | 58mA @ 120Hz | Ripple Current @ Vysoká frekvence | 87mA @ 10kHz |
| hodnocení | - | Polarizace | Polar |
| Obal | Bulk | Paket / krabice | Radial, Can |
| Provozní teplota | -40°C ~ 85°C | Typ montáže | Through Hole |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) | Výrobní standardní doba výroby | 21 Weeks |
| Životnost @ Temp. | 1000 Hrs @ 85°C | Rozestup vývodù | 0.098" (2.50mm) |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Výška - Sedící (Max) | 0.315" (8.00mm) |
| ESR (Equivalent Resistance Series) | - | Detailní popis | 22µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 85°C |
| kapacitní | 22µF | Aplikace | Audio |