UUB1V330MCL1GS
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit UUB1V330MCL1GS s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | UUB1V330MCL1GS |
|---|---|
| Výrobce | Nichicon |
| Popis | CAP ALUM 33UF 20% 35V SMD |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1000 pcs | 2000 pcs | 5000 pcs | 10000 pcs | |
|---|---|---|---|---|---|
| 25000 pcs | 50000 pcs | 65535 pcs | |||
- Parametr produktu
- Datový list
Product parameter
| Part Number | UUB1V330MCL1GS | Výrobce | Nichicon |
|---|---|---|---|
| Popis | CAP ALUM 33UF 20% 35V SMD | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Kategorie | Kondenzátory | Tolerance | 33µF |
| Povrchová montáž Land Velikost | - | Velikost / Rozměry | 0.315" Dia (8.00mm) |
| Série | UUB | Stav RoHS | Tape & Reel (TR) |
| Zvlněný proud - nízká frekvence | General Purpose | Ripple Current | - |
| Polarizace | Radial, Can - SMD | Pitch - Konektor | 35V |
| Paket / krabice | 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm) | Ostatní jména | 493-6467-2 UUB1V330MCL1GS-ND |
| Provozní teplota | -40°C ~ 125°C | Počet kondenzátorů | 44mA |
| Typ montáže | Surface Mount | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Výrobní standardní doba výroby | 18 Weeks | Výrobní číslo výrobce | UUB1V330MCL1GS |
| Životnost @ Temp. | - | Impedance | - |
| Výška - Sedící (Max) | 0.256" (6.50mm) | Rozšířený popis | 33µF 35V Aluminum Capacitors Radial, Can - SMD 1000 Hrs @ 125°C |
| ESR (Equivalent Resistance Series) | ±20% | Popis | CAP ALUM 33UF 20% 35V SMD |
| Aplikace | 1000 Hrs @ 125°C |