UUG2E330MNQ1MS
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit UUG2E330MNQ1MS s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | UUG2E330MNQ1MS |
|---|---|
| Výrobce | Nichicon |
| Popis | CAP ALUM 33UF 20% 250V SMD |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 250 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | UUG2E330MNQ1MS | Výrobce | Nichicon |
|---|---|---|---|
| Popis | CAP ALUM 33UF 20% 250V SMD | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Kategorie | Kondenzátory | Napětí - Jmenovitá | 250V |
| Tolerance | ±20% | Povrchová montáž Land Velikost | 0.673" L x 0.673" W (17.10mm x 17.10mm) |
| Velikost / Rozměry | 0.630" Dia (16.00mm) | Série | UUG |
| Ripple Current @ Low Frequency | 340mA @ 120Hz | hodnocení | - |
| Polarizace | Polar | Obal | Tape & Reel (TR) |
| Paket / krabice | Radial, Can - SMD | Provozní teplota | -40°C ~ 85°C |
| Typ montáže | Surface Mount | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Výrobní standardní doba výroby | 29 Weeks | Životnost @ Temp. | 2000 Hrs @ 85°C |
| Rozestup vývodù | - | Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Výška - Sedící (Max) | 0.689" (17.50mm) | ESR (Equivalent Resistance Series) | - |
| Detailní popis | 33µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 85°C | kapacitní | 33µF |