UUQ0J221MCL1GS
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit UUQ0J221MCL1GS s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | UUQ0J221MCL1GS |
|---|---|
| Výrobce | Nichicon |
| Popis | CAP ALUM 220UF 20% 6.3V SMD |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1000 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | UUQ0J221MCL1GS | Výrobce | Nichicon |
|---|---|---|---|
| Popis | CAP ALUM 220UF 20% 6.3V SMD | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Kategorie | Kondenzátory | Napětí - Jmenovitá | 6.3V |
| Tolerance | ±20% | Povrchová montáž Land Velikost | 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm) |
| Velikost / Rozměry | 0.315" Dia (8.00mm) | Série | UUQ |
| Ripple Current @ Low Frequency | 102mA @ 120Hz | Ripple Current @ Vysoká frekvence | 153mA @ 10kHz |