UUX1C331MNL1GS
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit UUX1C331MNL1GS s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | UUX1C331MNL1GS |
|---|---|
| Výrobce | Nichicon |
| Popis | CAP ALUM 330UF 20% 16V SMD |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 500 pcs | 1000 pcs | 2500 pcs | 5000 pcs | |
|---|---|---|---|---|---|
| 12500 pcs | 25000 pcs | 50000 pcs | |||
- Parametr produktu
- Datový list
Product parameter
| Part Number | UUX1C331MNL1GS | Výrobce | Nichicon |
|---|---|---|---|
| Popis | CAP ALUM 330UF 20% 16V SMD | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Kategorie | Kondenzátory | Tolerance | 330µF |
| Povrchová montáž Land Velikost | - | Velikost / Rozměry | 0.394" Dia (10.00mm) |
| Série | UUX | Stav RoHS | Tape & Reel (TR) |
| Zvlněný proud - nízká frekvence | General Purpose | Ripple Current | Polar |
| Polarizace | Radial, Can - SMD | Pitch - Konektor | 16V |
| Paket / krabice | 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm) | Ostatní jména | 493-9617-2 UUX1C331MNL1GS-ND |
| Provozní teplota | -55°C ~ 105°C | Počet kondenzátorů | 441mA |
| Typ montáže | Surface Mount | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Výrobní standardní doba výroby | 31 Weeks | Výrobní číslo výrobce | UUX1C331MNL1GS |
| Životnost @ Temp. | - | Impedance | - |
| Výška - Sedící (Max) | 0.413" (10.50mm) | Rozšířený popis | 330µF 16V Aluminum Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 105°C |
| ESR (Equivalent Resistance Series) | ±20% | Popis | CAP ALUM 330UF 20% 16V SMD |
| Aplikace | 2000 Hrs @ 105°C |