UVR1E153MRD
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit UVR1E153MRD s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | UVR1E153MRD |
|---|---|
| Výrobce | Nichicon |
| Popis | CAP ALUM 15000UF 20% 25V RADIAL |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1 pcs | 10 pcs | 100 pcs | 500 pcs | |
|---|---|---|---|---|---|
| 1000 pcs | 2500 pcs | 5000 pcs | |||
- Parametr produktu
- Datový list
Product parameter
| Part Number | UVR1E153MRD | Výrobce | Nichicon |
|---|---|---|---|
| Popis | CAP ALUM 15000UF 20% 25V RADIAL | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 64512 pcs | Datový list | Miniature Type Taping SpecUVR Series |
| Kategorie | Kondenzátory | Napětí - Jmenovitá | 25V |
| Tolerance | ±20% | Povrchová montáž Land Velikost | - |
| Velikost / Rozměry | 0.866" Dia (22.00mm) | Série | UVR |
| Ripple Current @ Low Frequency | 3.8A @ 120Hz | Ripple Current @ Vysoká frekvence | 4.37A @ 10kHz |
| hodnocení | - | Polarizace | Polar |
| Obal | Bulk | Paket / krabice | Radial, Can |
| Ostatní jména | 493-1073 | Provozní teplota | -40°C ~ 85°C |
| Typ montáže | Through Hole | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Výrobní standardní doba výroby | 25 Weeks | Životnost @ Temp. | 2000 Hrs @ 85°C |
| Rozestup vývodù | 0.394" (10.00mm) | Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Výška - Sedící (Max) | 2.047" (52.00mm) | ESR (Equivalent Resistance Series) | - |
| Detailní popis | 15000µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C | kapacitní | 15000µF |