UVR2AR22MDD1TA
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit UVR2AR22MDD1TA s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | UVR2AR22MDD1TA |
|---|---|
| Výrobce | Nichicon |
| Popis | CAP ALUM 0.22UF 20% 100V RADIAL |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 4000 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | UVR2AR22MDD1TA | Výrobce | Nichicon |
|---|---|---|---|
| Popis | CAP ALUM 0.22UF 20% 100V RADIAL | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 1395017 pcs | Datový list | Miniature Type Taping SpecUVR Series |
| Kategorie | Kondenzátory | Napětí - Jmenovitá | 100V |
| Tolerance | ±20% | Povrchová montáž Land Velikost | - |
| Velikost / Rozměry | 0.197" Dia (5.00mm) | Série | UVR |
| Ripple Current @ Low Frequency | 4.7mA @ 120Hz | Ripple Current @ Vysoká frekvence | 9.4mA @ 10kHz |
| hodnocení | - | Polarizace | Polar |
| Obal | Tape & Box (TB) | Paket / krabice | Radial, Can |
| Provozní teplota | -40°C ~ 85°C | Typ montáže | Through Hole |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) | Výrobní standardní doba výroby | 18 Weeks |
| Životnost @ Temp. | 2000 Hrs @ 85°C | Rozestup vývodù | 0.197" (5.00mm) |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Výška - Sedící (Max) | 0.492" (12.50mm) |
| ESR (Equivalent Resistance Series) | - | Detailní popis | 0.22µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C |
| kapacitní | 0.22µF | Aplikace | General Purpose |
- Související produkty
- Související zprávy
Související produkty
- Část#:
UVR2AR22MDD - Výrobci:
Nichicon - Popis:
CAP ALUM 0.22UF 20% 100V RADIAL - Na skladě: