UVR2F330MHD1TN
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit UVR2F330MHD1TN s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | UVR2F330MHD1TN |
|---|---|
| Výrobce | Nichicon |
| Popis | CAP ALUM 33UF 20% 315V RADIAL |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1 pcs | 10 pcs | 100 pcs | ||
Product parameter
| Part Number | UVR2F330MHD1TN | Výrobce | Nichicon |
|---|---|---|---|
| Popis | CAP ALUM 33UF 20% 315V RADIAL | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 74543 pcs | Datový list | Miniature Type Taping SpecUVR Series |
| Kategorie | Kondenzátory | Napětí - Jmenovitá | 315V |
| Tolerance | ±20% | Povrchová montáž Land Velikost | - |
| Velikost / Rozměry | 0.630" Dia (16.00mm) | Série | UVR |
| Ripple Current @ Low Frequency | 275mA @ 120Hz | Ripple Current @ Vysoká frekvence | 440mA @ 10kHz |
| hodnocení | - | Polarizace | Polar |
| Obal | Cut Tape (CT) | Paket / krabice | Radial, Can |
| Ostatní jména | 493-12858-1 | Provozní teplota | -40°C ~ 85°C |
| Typ montáže | Through Hole | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Výrobní standardní doba výroby | 33 Weeks | Životnost @ Temp. | 2000 Hrs @ 85°C |
| Rozestup vývodù | 0.295" (7.50mm) | Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Výška - Sedící (Max) | 1.063" (27.00mm) | ESR (Equivalent Resistance Series) | - |
| Detailní popis | 33µF 315V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C | kapacitní | 33µF |