UVY2V100MPD
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit UVY2V100MPD s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | UVY2V100MPD |
|---|---|
| Výrobce | Nichicon |
| Popis | CAP ALUM 10UF 20% 350V RADIAL |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1 pcs | 10 pcs | 100 pcs | 500 pcs | |
|---|---|---|---|---|---|
| 1000 pcs | 2500 pcs | 5000 pcs | |||
- Parametr produktu
- Datový list
Product parameter
| Part Number | UVY2V100MPD | Výrobce | Nichicon |
|---|---|---|---|
| Popis | CAP ALUM 10UF 20% 350V RADIAL | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 316642 pcs | Datový list | UVY SeriesMiniature Type Taping Spec |
| Kategorie | Kondenzátory | Napětí - Jmenovitá | 350V |
| Tolerance | ±20% | Povrchová montáž Land Velikost | - |
| Velikost / Rozměry | 0.394" Dia (10.00mm) | Série | UVY |
| Ripple Current @ Low Frequency | 64mA @ 120Hz | Ripple Current @ Vysoká frekvence | 102.4mA @ 10kHz |
| hodnocení | - | Polarizace | Polar |
| Obal | Bulk | Paket / krabice | Radial, Can |
| Ostatní jména | 493-16201 UVY2V100MPD-ND |
Provozní teplota | -40°C ~ 105°C |
| Typ montáže | Through Hole | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Výrobní standardní doba výroby | 27 Weeks | Životnost @ Temp. | 1000 Hrs @ 105°C |
| Rozestup vývodù | 0.197" (5.00mm) | Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Výška - Sedící (Max) | 0.551" (14.00mm) | ESR (Equivalent Resistance Series) | - |
| Detailní popis | 10µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C | kapacitní | 10µF |