UVZ0J102MPD
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit UVZ0J102MPD s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | UVZ0J102MPD |
|---|---|
| Výrobce | Nichicon |
| Popis | CAP ALUM 1000UF 20% 6.3V RADIAL |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1 pcs | 10 pcs | 100 pcs | 500 pcs | |
|---|---|---|---|---|---|
| 1000 pcs | 2500 pcs | 5000 pcs | |||
- Parametr produktu
- Datový list
Product parameter
| Part Number | UVZ0J102MPD | Výrobce | Nichicon |
|---|---|---|---|
| Popis | CAP ALUM 1000UF 20% 6.3V RADIAL | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 813945 pcs | Datový list | Miniature Type Taping SpecUVZ Series |
| Kategorie | Kondenzátory | Napětí - Jmenovitá | 6.3V |
| Tolerance | ±20% | Povrchová montáž Land Velikost | - |
| Velikost / Rozměry | 0.315" Dia (8.00mm) | Série | UVZ |
| Ripple Current @ Low Frequency | 390mA @ 120Hz | Ripple Current @ Vysoká frekvence | 448.5mA @ 10kHz |
| hodnocení | - | Polarizace | Polar |
| Obal | Bulk | Paket / krabice | Radial, Can |
| Ostatní jména | 493-1254 | Provozní teplota | -55°C ~ 105°C |
| Typ montáže | Through Hole | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Výrobní standardní doba výroby | 24 Weeks | Životnost @ Temp. | 1000 Hrs @ 105°C |
| Rozestup vývodù | 0.138" (3.50mm) | Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Výška - Sedící (Max) | 0.512" (13.00mm) | ESR (Equivalent Resistance Series) | - |
| Detailní popis | 1000µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C | kapacitní | 1000µF |