UVZ1E102MPH
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit UVZ1E102MPH s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | UVZ1E102MPH |
|---|---|
| Výrobce | Nichicon |
| Popis | CAP ALUM 1000UF 20% 25V RADIAL |
| Stav volného vedení / RoHS | Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | Get a quote | ||||
Product parameter
| Part Number | UVZ1E102MPH | Výrobce | Nichicon |
|---|---|---|---|
| Popis | CAP ALUM 1000UF 20% 25V RADIAL | Stav volného vedení / RoHS | Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající |
| Dostupné množství | 4422 pcs | Datový list | Miniature Type Taping SpecUVZ Series |
| Kategorie | Kondenzátory | Napětí - Jmenovitá | 25V |
| Tolerance | ±20% | Povrchová montáž Land Velikost | - |
| Velikost / Rozměry | 0.394" Dia (10.00mm) | Série | UVZ |
| Ripple Current @ Low Frequency | 680mA @ 120Hz | Ripple Current @ Vysoká frekvence | 782mA @ 10kHz |
| hodnocení | - | Polarizace | Polar |
| Obal | Bulk | Paket / krabice | Radial, Can |
| Provozní teplota | -55°C ~ 105°C | Typ montáže | Through Hole |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) | Životnost @ Temp. | 1000 Hrs @ 105°C |
| Rozestup vývodù | 0.197" (5.00mm) | Stav volného vedení / RoHS | Contains lead / RoHS non-compliant |
| Výška - Sedící (Max) | 0.866" (22.00mm) | ESR (Equivalent Resistance Series) | - |
| Detailní popis | 1000µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C | kapacitní | 1000µF |