UVZ2AR22MDH
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit UVZ2AR22MDH s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | UVZ2AR22MDH |
|---|---|
| Výrobce | Nichicon |
| Popis | CAP ALUM 0.22UF 20% 100V RADIAL |
| Stav volného vedení / RoHS | Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | Get a quote | ||||
Product parameter
| Part Number | UVZ2AR22MDH | Výrobce | Nichicon |
|---|---|---|---|
| Popis | CAP ALUM 0.22UF 20% 100V RADIAL | Stav volného vedení / RoHS | Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající |
| Dostupné množství | 5740 pcs | Datový list | Miniature Type Taping SpecUVZ Series |
| Kategorie | Kondenzátory | Napětí - Jmenovitá | 100V |
| Tolerance | ±20% | Povrchová montáž Land Velikost | - |
| Velikost / Rozměry | 0.197" Dia (5.00mm) | Série | UVZ |
| Ripple Current @ Low Frequency | 3.4mA @ 120Hz | Ripple Current @ Vysoká frekvence | 6.8mA @ 10kHz |
| hodnocení | - | Polarizace | Polar |
| Obal | Bulk | Paket / krabice | Radial, Can |
| Provozní teplota | -55°C ~ 105°C | Typ montáže | Through Hole |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) | Životnost @ Temp. | 1000 Hrs @ 105°C |
| Rozestup vývodù | 0.079" (2.00mm) | Stav volného vedení / RoHS | Contains lead / RoHS non-compliant |
| Výška - Sedící (Max) | 0.492" (12.50mm) | ESR (Equivalent Resistance Series) | - |
| Detailní popis | 0.22µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C | kapacitní | 0.22µF |