UVZ2D330MHH
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit UVZ2D330MHH s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | UVZ2D330MHH |
|---|---|
| Výrobce | Nichicon |
| Popis | CAP ALUM 33UF 20% 200V RADIAL |
| Stav volného vedení / RoHS | Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | Get a quote | ||||
Product parameter
| Part Number | UVZ2D330MHH | Výrobce | Nichicon |
|---|---|---|---|
| Popis | CAP ALUM 33UF 20% 200V RADIAL | Stav volného vedení / RoHS | Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající |
| Dostupné množství | 5564 pcs | Datový list | Miniature Type Taping SpecUVZ Series |
| Kategorie | Kondenzátory | Napětí - Jmenovitá | 200V |
| Tolerance | ±20% | Povrchová montáž Land Velikost | - |
| Velikost / Rozměry | 0.492" Dia (12.50mm) | Série | UVZ |
| Ripple Current @ Low Frequency | 160mA @ 120Hz | Ripple Current @ Vysoká frekvence | 240mA @ 10kHz |
| hodnocení | - | Polarizace | Polar |
| Obal | Bulk | Paket / krabice | Radial, Can |
| Provozní teplota | -40°C ~ 105°C | Typ montáže | Through Hole |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) | Životnost @ Temp. | 1000 Hrs @ 105°C |
| Rozestup vývodù | 0.197" (5.00mm) | Stav volného vedení / RoHS | Contains lead / RoHS non-compliant |
| Výška - Sedící (Max) | 0.866" (22.00mm) | ESR (Equivalent Resistance Series) | - |
| Detailní popis | 33µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C | kapacitní | 33µF |