UWD1A270MCL1GS
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit UWD1A270MCL1GS s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | UWD1A270MCL1GS |
|---|---|
| Výrobce | Nichicon |
| Popis | CAP ALUM 27UF 20% 10V SMD |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1000 pcs | 2000 pcs | 5000 pcs | 10000 pcs | |
|---|---|---|---|---|---|
| 25000 pcs | 50000 pcs | 100000 pcs | |||
- Parametr produktu
- Datový list
Product parameter
| Part Number | UWD1A270MCL1GS | Výrobce | Nichicon |
|---|---|---|---|
| Popis | CAP ALUM 27UF 20% 10V SMD | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Kategorie | Kondenzátory | Napětí - Jmenovitá | 10V |
| Tolerance | ±20% | Povrchová montáž Land Velikost | 0.209" L x 0.209" W (5.30mm x 5.30mm) |
| Velikost / Rozměry | 0.197" Dia (5.00mm) | Série | UWD |
| Ripple Current @ Low Frequency | 75mA @ 120Hz | Ripple Current @ Vysoká frekvence | 150mA @ 100kHz |
| hodnocení | - | Polarizace | - |
| Obal | Tape & Reel (TR) | Paket / krabice | Radial, Can - SMD |
| Ostatní jména | 493-9647-2 UWD1A270MCL1GS-ND |
Provozní teplota | -55°C ~ 105°C |
| Typ montáže | Surface Mount | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Výrobní standardní doba výroby | 20 Weeks | Životnost @ Temp. | 2000 Hrs @ 105°C |
| Rozestup vývodù | - | Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Impedance | 760 mOhms | Výška - Sedící (Max) | 0.228" (5.80mm) |
| ESR (Equivalent Resistance Series) | - | Detailní popis | 27µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 105°C |
| kapacitní | 27µF | Aplikace | General Purpose |