domů > produkty > Kondenzátory > Hliníkové elektrolytické kondenzátory > SMG200VB331M22BLL
SMG200VB331M22BLL
SMG200VB331M22BLL
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit SMG200VB331M22BLL s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number SMG200VB331M22BLL
Výrobce Nippon Chemi-Con
Popis CAP ALUM 330UF 20% 200V RADIAL
Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
In Stock 4915 pcs
Referenční cena
(v amerických dolarech)
Get a quote
Product parameter
Part Number SMG200VB331M22BLL Výrobce Nippon Chemi-Con
Popis CAP ALUM 330UF 20% 200V RADIAL Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 4915 pcs Datový list
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 200V
Tolerance ±20% Povrchová montáž Land Velikost -
Velikost / Rozměry 0.866" Dia (22.00mm) Série SMG
Ripple Current @ Low Frequency 1.07A @ 120Hz Ripple Current @ Vysoká frekvence 1.605A @ 100kHz
hodnocení - Polarizace Polar
Obal Bulk Paket / krabice Radial, Can
Provozní teplota -40°C ~ 85°C Typ montáže Through Hole
Životnost @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Rozestup vývodù 0.394" (10.00mm)
Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Výška - Sedící (Max) 1.181" (30.00mm)
ESR (Equivalent Resistance Series) 3.032 Ohm @ 120Hz Detailní popis 330µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 3.032 Ohm @ 120Hz 2000 Hrs @ 85°C
kapacitní 330µF Aplikace General Purpose