171-025-213R001
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 171-025-213R001 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | 171-025-213R001 |
|---|---|
| Výrobce | NorComp Inc. |
| Popis | CONN D-SUB RCPT 25POS VERT SLDR |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1 pcs | 10 pcs | 100 pcs | 500 pcs | |
|---|---|---|---|---|---|
| 1000 pcs | 5000 pcs | 10000 pcs | |||
- Parametr produktu
- Datový list
Product parameter
| Part Number | 171-025-213R001 | Výrobce | NorComp Inc. |
|---|---|---|---|
| Popis | CONN D-SUB RCPT 25POS VERT SLDR | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 96551 pcs | Datový list | Backshell Reference Guide171-yyy-213Ryy1 Drawing |
| Kategorie | Konektory, propojovací kabely | Napětí - DC Spark Over (nom) | Brass |
| Napětí | - | Zadejte atributy | - |
| Ukončení | Solder | stohování Direction | Signal |
| Velikost shellu - vložit (převést z) | Steel, Nickel Plated | Série | 171 |
| Stav RoHS | Tray | Pitch - Konektor | - |
| Ostatní jména | 171025213R001 4225FE |
Provozní teplota | -50°C ~ 100°C |
| Počet řádků | 2 | Počet poloh | 25 |
| Typ montáže | Panel Mount, Through Hole | Materiál hořlavosti Rating | UL94 V-0 |
| Výrobní standardní doba výroby | 14 Weeks | Výrobní číslo výrobce | 171-025-213R001 |
| Délka - závitová část Pod Head | - | Funkce | - |
| Rozšířený popis | 25 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector, Panel Mount, Through Hole Solder | Popis | CONN D-SUB RCPT 25POS VERT SLDR |
| Jmenovitá hodnota proudu (Per Contact) | Housing/Shell (Unthreaded) | Jmenovitá hodnota proudu | 5A |