171-037-213R031
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 171-037-213R031 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | 171-037-213R031 |
|---|---|
| Výrobce | NorComp |
| Popis | CONN D-SUB RCPT 37P PNL MNT SLDR |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1 pcs | 10 pcs | 30 pcs | 60 pcs | 120 pcs |
|---|---|---|---|---|---|
| 270 pcs | 510 pcs | 1020 pcs | 2520 pcs | ||
- Parametr produktu
- Datový list
Product parameter
| Part Number | 171-037-213R031 | Výrobce | NorComp |
|---|---|---|---|
| Dostupné množství | 44819 pcs | Datový list | 171-yyy-213Ryy1 DrawingBackshell Reference Guide |
| Kategorie | Konektory, propojovací kabely | Wire Gauge | - |
| napìtí | - | Ukončení | Solder |
| Shell Size, Layout Connector | 4 (DC, C) | Shell Materiál, Finish | Steel, Nickel Plated |
| Série | 171 | Obal | Tray |
| Ostatní jména | 171037213R031 7237FE |
Provozní teplota | -50°C ~ 100°C |
| Počet řádků | 2 | Počet poloh | 37 |
| Typ montáže | Panel Mount, Through Hole | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | Not Applicable |
| Materiál hořlavosti Rating | UL94 V-0 | Výrobní standardní doba výroby | 14 Weeks |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Ochrana proti vniknutí | - |
| Materiál krytu | Polyamide (PA9T), Nylon 9T | příruba Feature | Mating Side (4-40) |
| Funkce | - | Detailní popis | 37 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector |
| Jmenovitá hodnota proudu | 5A | Typ kontaktu | Signal |