171-050-203L001
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 171-050-203L001 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | 171-050-203L001 |
|---|---|
| Výrobce | NorComp |
| Popis | CONN D-SUB RCPT 50POS PNL MNT |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | 50 pcs | 100 pcs |
|---|---|---|---|---|---|
| 250 pcs | 500 pcs | 1000 pcs | 2500 pcs | ||
- Parametr produktu
- Datový list
Product parameter
| Part Number | 171-050-203L001 | Výrobce | NorComp |
|---|---|---|---|
| Popis | CONN D-SUB RCPT 50POS PNL MNT | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 38478 pcs | Datový list | 171-yyy-20yLyy1 Drawing~Backshell Reference Guide |
| Kategorie | Konektory, propojovací kabely | Wire Gauge | 20-28 AWG |
| napìtí | - | Ukončení | Solder Cup |
| Shell Size, Layout Connector | 5 (DD, D) | Shell Materiál, Finish | Steel, Nickel Plated |
| Série | 171 | Obal | Tray |
| Ostatní jména | 171050203L001 250FE |
Provozní teplota | -50°C ~ 100°C |
| Počet řádků | 3 | Počet poloh | 50 |
| Typ montáže | Panel Mount | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | Not Applicable |
| Materiál hořlavosti Rating | UL94 V-0 | Výrobní standardní doba výroby | 14 Weeks |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Ochrana proti vniknutí | - |
| Funkce | - | Detailní popis | 50 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector |
| Jmenovitá hodnota proudu | 5A | Typ kontaktu | Signal |