domů > produkty > Konektory, propojovací kabely > Konektory D-Sub > 171-050-213R051
171-050-213R051
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 171-050-213R051 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number 171-050-213R051
Výrobce NorComp
Popis CONN D-SUB RCPT 50P PNL MNT SLDR
(v amerických dolarech)
240 pcs
Product parameter
Part Number 171-050-213R051 Výrobce NorComp
Popis CONN D-SUB RCPT 50P PNL MNT SLDR Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 20996 pcs Datový list 171-yyy-213Ryy1 Drawing
Kategorie Konektory, propojovací kabely Wire Gauge -
napìtí 500V Ukončení Solder
Shell Size, Layout Connector 5 (DD, D) Shell Materiál, Finish Steel, Nickel Plated
Série 171 Obal Bulk
Provozní teplota -50°C ~ 100°C Počet řádků 3
Počet poloh 50 Typ montáže Panel Mount, Through Hole
Materiál hořlavosti Rating UL94 V-0 Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ochrana proti vniknutí - Materiál krytu Polyamide (PA9T), Nylon 9T
příruba Feature Board Side (4-40) Funkce Board Lock
Detailní popis 50 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector Jmenovitá hodnota proudu 5A