172-015-142R021
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 172-015-142R021 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | 172-015-142R021 |
|---|---|
| Výrobce | NorComp |
| Popis | CONN D-SUB PLUG 15POS PNL MNT WW |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 56 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | 172-015-142R021 | Výrobce | NorComp |
|---|---|---|---|
| Popis | CONN D-SUB PLUG 15POS PNL MNT WW | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 16681 pcs | Datový list | 172-yyy-142Ryy1 |
| Kategorie | Konektory, propojovací kabely | Wire Gauge | - |
| napìtí | - | Ukončení | Wire Wrap |
| Shell Size, Layout Connector | 2 (DA, A) | Shell Materiál, Finish | Steel, Tin Plated |
| Série | 172, M Series | Obal | Tray |
| Ostatní jména | 172015142R021 3615MA |
Provozní teplota | -50°C ~ 100°C |
| Počet řádků | 2 | Počet poloh | 15 |
| Typ montáže | Panel Mount, Through Hole | Materiál hořlavosti Rating | UL94 V-0 |
| Ochrana proti vniknutí | - | Materiál krytu | Polybutylene Terephthalate (PBT), Polyester |
| příruba Feature | Board Side (4-40) | Funkce | Grounding Indents |
| Detailní popis | 15 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector | Jmenovitá hodnota proudu | 5A |