domů > produkty > Konektory, propojovací kabely > Konektory D-Sub > 172-037-102R011
172-037-102R011
172-037-102R011
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 172-037-102R011 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number 172-037-102R011
Výrobce NorComp
Popis CONN D-SUB PLUG 37POS PNL MNT
(v amerických dolarech)
1 pcs20 pcs40 pcs60 pcs
100 pcs260 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Part Number 172-037-102R011 Výrobce NorComp
Popis CONN D-SUB PLUG 37POS PNL MNT Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 17687 pcs Datový list 172-yyy-102Ryy1
Kategorie Konektory, propojovací kabely Wire Gauge 20-26 AWG
napìtí - Ukončení Solder Cup
Shell Size, Layout Connector 4 (DC, C) Shell Materiál, Finish Steel, Tin Plated
Série 172, M Series Obal Tray
Ostatní jména 172037102R011
2137MA
Provozní teplota -50°C ~ 100°C
Počet řádků 2 Počet poloh 37
Typ montáže Panel Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) Not Applicable
Materiál hořlavosti Rating UL94 V-0 Výrobní standardní doba výroby 14 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Ochrana proti vniknutí -
Materiál krytu Polybutylene Terephthalate (PBT), Glass Filled příruba Feature Cable Side (4-40)
Funkce Grounding Indents Detailní popis 37 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector
Jmenovitá hodnota proudu 5A Typ kontaktu Signal