172-E25-201R001
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 172-E25-201R001 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | 172-E25-201R001 |
|---|---|
| Výrobce | NorComp |
| Popis | CONN D-SUB RCPT 25POS PNL MNT |
| Stav volného vedení / RoHS | Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | Get a quote | ||||
- Parametr produktu
- Datový list
Product parameter
| Part Number | 172-E25-201R001 | Výrobce | NorComp |
|---|---|---|---|
| Popis | CONN D-SUB RCPT 25POS PNL MNT | Stav volného vedení / RoHS | Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající |
| Dostupné množství | 5116 pcs | Datový list | 172-Eyy-20yRyyyBackshell Reference Guide |
| Kategorie | Konektory, propojovací kabely | Wire Gauge | 20-26 AWG |
| napìtí | - | Ukončení | Solder Cup |
| Série | 172-E, M Series | Obal | Tray |
| Ostatní jména | 125FEA | Provozní teplota | -50°C ~ 100°C |
| Počet řádků | 2 | Počet poloh | 25 |
| Typ montáže | Panel Mount | Materiál hořlavosti Rating | UL94 V-0 |
| Stav volného vedení / RoHS | Contains lead / RoHS non-compliant | Ochrana proti vniknutí | - |
| Materiál krytu | Polybutylene Terephthalate (PBT) | příruba Feature | Housing/Shell (Unthreaded) |
| Funkce | - | Detailní popis | 25 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector |
| Jmenovitá hodnota proudu | 5A | Typ kontaktu | Signal |