172-E37-112-021
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 172-E37-112-021 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | 172-E37-112-021 |
|---|---|
| Výrobce | NorComp |
| Popis | CONN D-SUB PLUG 37P PNL MNT SLDR |
| Stav volného vedení / RoHS | Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | Get a quote | ||||
- Parametr produktu
- Datový list
Product parameter
| Part Number | 172-E37-112-021 | Výrobce | NorComp |
|---|---|---|---|
| Dostupné množství | 4101 pcs | Datový list | 172-Eyy-11y-yyy |
| Kategorie | Konektory, propojovací kabely | Wire Gauge | - |
| napìtí | - | Ukončení | Solder |
| Shell Size, Layout Connector | 4 (DC, C) | Shell Materiál, Finish | Steel, Tin Plated |
| Série | 172-E | Obal | Tray |
| Ostatní jména | 3537ME 59E09M 59E09M-ND |
Provozní teplota | -50°C ~ 100°C |
| Počet řádků | 2 | Počet poloh | 37 |
| Typ montáže | Panel Mount, Through Hole | Materiál hořlavosti Rating | UL94 V-0 |
| Stav volného vedení / RoHS | Contains lead / RoHS non-compliant | Ochrana proti vniknutí | - |
| Funkce | Grounding Indents | Detailní popis | 37 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector |
| Jmenovitá hodnota proudu | 5A | Typ kontaktu | Signal |