domů > produkty > Konektory, propojovací kabely > Konektory D-Sub > 172-E50-103R911
172-E50-103R911
172-E50-103R911
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 172-E50-103R911 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number 172-E50-103R911
Výrobce NorComp
Popis CONN D-SUB PLUG 50POS PNL MNT
(v amerických dolarech)
1 pcs10 pcs40 pcs80 pcs
120 pcs280 pcs520 pcs1000 pcs
Product parameter
Part Number 172-E50-103R911 Výrobce NorComp
Popis CONN D-SUB PLUG 50POS PNL MNT Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 15025 pcs Datový list 172-Eyy-10yRyy1Backshell Reference Guide
Kategorie Konektory, propojovací kabely Wire Gauge 20-26 AWG
napìtí - Ukončení Solder Cup
Shell Size, Layout Connector 5 (DD, D) Shell Materiál, Finish Steel, Nickel Plated
Série 172-E, M Series Obal Tray
Ostatní jména 102950MEA
172E50103R911
Provozní teplota -50°C ~ 100°C
Počet řádků 3 Počet poloh 50
Typ montáže Panel Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) Not Applicable
Materiál hořlavosti Rating UL94 V-0 Výrobní standardní doba výroby 14 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Ochrana proti vniknutí -
Funkce Board Lock, Grounding Indents Detailní popis 50 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector
Jmenovitá hodnota proudu 5A Typ kontaktu Signal