172-E50-202-031
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 172-E50-202-031 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | 172-E50-202-031 |
|---|---|
| Výrobce | NorComp |
| Popis | CONN D-SUB RCPT 50POS PNL MNT |
| Stav volného vedení / RoHS | Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | ||
Product parameter
| Part Number | 172-E50-202-031 | Výrobce | NorComp |
|---|---|---|---|
| Popis | CONN D-SUB RCPT 50POS PNL MNT | Stav volného vedení / RoHS | Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající |
| Dostupné množství | 10188 pcs | Datový list | 172-Eyy-20y-yyy |
| Kategorie | Konektory, propojovací kabely | Wire Gauge | - |
| napìtí | - | Ukončení | Solder Cup |
| Shell Size, Layout Connector | 5 (DD, D) | Shell Materiál, Finish | Steel, Tin Plated |
| Série | 172-E | Obal | - |
Provozní teplota | -50°C ~ 100°C |
| Počet řádků | 3 | Počet poloh | 50 |
| Typ montáže | Panel Mount | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | Not Applicable |
| Ochrana proti vniknutí | - | Materiál krytu | Polybutylene Terephthalate (PBT) |
| příruba Feature | Mating Side (4-40) | Funkce | - |
| Detailní popis | 50 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector | Jmenovitá hodnota proudu | 5A |