domů > produkty > Konektory, propojovací kabely > Konektory D-Sub > 180-078-102L011
180-078-102L011
180-078-102L011
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 180-078-102L011 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number 180-078-102L011
Výrobce NorComp
Popis CONN D-SUB HD PLUG 78POS PNL MNT
(v amerických dolarech)
1 pcs10 pcs25 pcs80 pcs
160 pcs320 pcs560 pcs1040 pcs
Product parameter
Part Number 180-078-102L011 Výrobce NorComp
Popis CONN D-SUB HD PLUG 78POS PNL MNT Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 16272 pcs Datový list 180-yyy-10yLyy1
Kategorie Konektory, propojovací kabely Wire Gauge -
napìtí - Ukončení Solder Cup
Shell Size, Layout Connector 5 (DD, D) High Density Shell Materiál, Finish Steel, Tin Plated
Série 180 Obal Tray
Ostatní jména 180078102L011
4878MER
Provozní teplota -50°C ~ 100°C
Počet řádků 4 Počet poloh 78
Typ montáže Panel Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál hořlavosti Rating UL94 V-0 Výrobní standardní doba výroby 14 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Ochrana proti vniknutí -
Materiál krytu Polybutylene Terephthalate (PBT) příruba Feature Cable Side (4-40)
Funkce Grounding Indents, Shielded Detailní popis 78 Position D-Sub, High Density Plug, Male Pins Connector
Jmenovitá hodnota proudu 5A Typ kontaktu Signal