180-078-272L000
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 180-078-272L000 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | 180-078-272L000 |
|---|---|
| Výrobce | NorComp |
| Popis | CONN DB78 FEMALE HD CRIMP TIN |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | 50 pcs | |
|---|---|---|---|---|---|
| 100 pcs | 250 pcs | 500 pcs | 1000 pcs | ||
- Parametr produktu
- Datový list
Product parameter
| Part Number | 180-078-272L000 | Výrobce | NorComp |
|---|---|---|---|
| Popis | CONN DB78 FEMALE HD CRIMP TIN | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 9863 pcs | Datový list | 180-yyy-27yLyy0 |
| Shell Materiál, Finish | Steel, Tin Plated | Shell Finish Tloušťka | - |
| Série | 180 | Obal | Bulk |
| Ostatní jména | 180078272L000 878FER |
Provozní teplota | -50°C ~ 100°C |
| Počet řádků | 4 | Počet poloh | 78 |
| Poznámka | Contacts Not Included | Typ montáže | Free Hanging (In-Line) |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) | páření cykly | - |
| Ochrana proti vniknutí | - | příruba Feature | Housing/Shell (Unthreaded) |
| Funkce | Shielded | dielektrikum Materiál | - |
| Detailní popis | Receptacle for Female Contacts Housing D-Sub, High Density Connector 78 Position | Typ kontaktu | Signal |
| Typ konektoru | Receptacle for Female Contacts | styl konektor | D-Sub, High Density |
| Barva | - |
- Související produkty
- Související zprávy
Související produkty
- Část#:
180-078-271L030 - Výrobci:
NorComp - Popis:
CONN DB78 FMALE HD CRIMP Y-CHROM - Na skladě:
- Část#:
180-10-304-00-001000 - Výrobci:
Mill-Max - Popis:
HEADER OPEN SLDRCUP .300 4POS - Na skladě:
180-10-210-00-001000 - Výrobci:
Mill-Max - Popis:
HEADER OPEN SLDRCUP .200 10POS - Na skladě: