180-M62-213R011
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 180-M62-213R011 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | 180-M62-213R011 |
|---|---|
| Výrobce | NorComp |
| Popis | CONN D-SUB HD RCPT 62POS PNL MNT |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 16 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | 180-M62-213R011 | Výrobce | NorComp |
|---|---|---|---|
| Popis | CONN D-SUB HD RCPT 62POS PNL MNT | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 5253 pcs | Datový list | 180-Myy-21yRyyy |
| Kategorie | Konektory, propojovací kabely | Wire Gauge | - |
| napìtí | - | Ukončení | Solder |
| Série | 180-M, M Series | Obal | Tray |
| Ostatní jména | 180-M6211DFN | Provozní teplota | -55°C ~ 125°C |
| Počet řádků | 3 | Počet poloh | 62 |
| Typ montáže | Panel Mount, Through Hole | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Materiál hořlavosti Rating | UL94 V-0 | Výrobní standardní doba výroby | 14 Weeks |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Ochrana proti vniknutí | - |
| Materiál krytu | Polyamide (PA6T), Nylon 6T | příruba Feature | Board Side (4-40) |
| Funkce | Shielded | Detailní popis | 62 Position D-Sub, High Density Receptacle, Female Sockets Connector |
| Jmenovitá hodnota proudu | 5A | Typ kontaktu | Signal |