domů > produkty > Konektory, propojovací kabely > Konektory D-Sub > 183-037-213R161
183-037-213R161
183-037-213R161
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 183-037-213R161 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number 183-037-213R161
Výrobce NorComp
Popis CONN D-SUB RCPT 37POS R/A SOLDER
(v amerických dolarech)
520 pcs
Product parameter
Part Number 183-037-213R161 Výrobce NorComp
Popis CONN D-SUB RCPT 37POS R/A SOLDER Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 20791 pcs Datový list 183-yyy-213Ryy1Backshell Reference Guide
Kategorie Konektory, propojovací kabely Wire Gauge -
napìtí - Ukončení Solder
Shell Size, Layout Connector 4 (DC, C) Shell Materiál, Finish Steel, Nickel Plated
Série 183 Obal Tray
Ostatní jména 183-737FE
183037213R161
Provozní teplota -55°C ~ 105°C
Počet řádků 2 Počet poloh 37
Typ montáže Panel Mount, Through Hole, Right Angle Materiál hořlavosti Rating UL94 V-0
Výrobní standardní doba výroby 14 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ochrana proti vniknutí - Materiál krytu Polyamide (PA9T), Nylon 9T
příruba Feature Housing/Shell (Unthreaded) Funkce Ground Strap
Detailní popis 37 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector Jmenovitá hodnota proudu 5A
Typ kontaktu Signal Materiál kontaktu Brass
Kontaktní formulář - Kontakt Finish Tloušťka Flash
Kontakt Finish Gold Typ konektoru Receptacle, Female Sockets
styl konektor D-Sub Barva Black
Spacing Spacing 0.590" (14.99mm)