194-062-213L531
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 194-062-213L531 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | 194-062-213L531 |
|---|---|
| Výrobce | NorComp |
| Popis | CONN DSUB HD RCPT 62POS R/A SLDR |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 40 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | 194-062-213L531 | Výrobce | NorComp |
|---|---|---|---|
| Popis | CONN DSUB HD RCPT 62POS R/A SLDR | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 9051 pcs | Datový list | Backshell Reference Guide194-yyy-213Lyy1 |
| Kategorie | Konektory, propojovací kabely | Wire Gauge | - |
| napìtí | - | Ukončení | Solder |
| Série | 194 | Obal | Tray |
| Provozní teplota | -55°C ~ 125°C | Počet řádků | 3 |
| Počet poloh | 62 | Typ montáže | Panel Mount, Through Hole, Right Angle |
| Materiál hořlavosti Rating | UL94 V-0 | Výrobní standardní doba výroby | 14 Weeks |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Ochrana proti vniknutí | - |
| Materiál krytu | Polybutylene Terephthalate (PBT) | příruba Feature | Housing/Shell (4-40) |
| Funkce | Board Lock, Shielded | Detailní popis | 62 Position D-Sub, High Density Receptacle, Female Sockets Connector |
| Jmenovitá hodnota proudu | 2A | Typ kontaktu | Signal |
| Materiál kontaktu | Phosphor Bronze | Kontaktní formulář | - |
| Kontakt Finish Tloušťka | Flash | Kontakt Finish | Gold |
| Typ konektoru | Receptacle, Female Sockets | styl konektor | D-Sub, High Density |
| Barva | Black | Spacing Spacing | 0.350" (8.89mm) |