domů > produkty > Konektory, propojovací kabely > Konektory D-Sub > 195-026-113L551
195-026-113L551
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 195-026-113L551 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number 195-026-113L551
Výrobce NorComp
Popis CONN D-SUB HD PLUG 26POS PNL MNT
(v amerických dolarech)
70 pcs
Product parameter
Part Number 195-026-113L551 Výrobce NorComp
Popis CONN D-SUB HD PLUG 26POS PNL MNT Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 18210 pcs Datový list 195-yyy-113Lyy1Backshell Reference Guide
Kategorie Konektory, propojovací kabely Wire Gauge -
napìtí - Ukončení Solder
Shell Size, Layout Connector 2 (DA, A) High Density Shell Materiál, Finish Steel, Nickel Plated
Série 195 Obal Tray
Provozní teplota -55°C ~ 125°C Počet řádků 3
Počet poloh 26 Typ montáže Panel Mount, Through Hole
Materiál hořlavosti Rating UL94 V-0 Výrobní standardní doba výroby 14 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Ochrana proti vniknutí -
Materiál krytu Polybutylene Terephthalate (PBT) příruba Feature Housing/Shell (4-40)
Funkce Grounding Indents, Shielded Detailní popis 26 Position D-Sub, High Density Plug, Male Pins Connector
Jmenovitá hodnota proudu 2A Typ kontaktu Signal