domů > produkty > Konektory, propojovací kabely > Konektory D-Sub > 200-015-263R001
200-015-263R001
200-015-263R001
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 200-015-263R001 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number 200-015-263R001
Výrobce NorComp
Popis CONN D-SUB HD RCPT 15POS SMD R/A
(v amerických dolarech)
1 pcs15 pcs30 pcs60 pcs105 pcs
255 pcs510 pcs1005 pcs2505 pcs
Product parameter
Part Number 200-015-263R001 Výrobce NorComp
Popis CONN D-SUB HD RCPT 15POS SMD R/A Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 42071 pcs Datový list Backshell Reference Guide200-015-263R001
Kategorie Konektory, propojovací kabely Wire Gauge -
napìtí 300V Ukončení Solder
Shell Size, Layout Connector 1 (DE, E) High Density Shell Materiál, Finish Steel, Nickel Plated
Série 200 Obal Tube
Ostatní jména 200-15FA
200015263R001
Provozní teplota -55°C ~ 105°C
Počet řádků 3 Počet poloh 15
Typ montáže Surface Mount, Right Angle Materiál hořlavosti Rating UL94 V-0
Výrobní standardní doba výroby 14 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ochrana proti vniknutí - Materiál krytu Polyamide (PA6T), Nylon 6T
příruba Feature Housing/Shell (4-40) Funkce Board Lock, Shielded
Detailní popis 15 Position D-Sub, High Density Receptacle, Female Sockets Connector Jmenovitá hodnota proudu 2A
Typ kontaktu Signal Materiál kontaktu Phosphor Bronze
Kontaktní formulář - Kontakt Finish Tloušťka Flash
Kontakt Finish Gold Typ konektoru Receptacle, Female Sockets
styl konektor D-Sub, High Density Barva Black
Spacing Spacing -
Související produkty
  • Část#:200-1150-00
  • Výrobci:EAO
  • Popis:LENS D18 BLUE OPAQUE
  • Na skladě:42044
  • Část#:200-1260-00
  • Výrobci:EAO
  • Popis:LENS D18 WHITE TRANSPARENT
  • Na skladě:39129
200-00250-00 Image
  • Popis:LENS D18 RED OPAQUE
  • Popis:LENS D18 LIGHT YELLOW OPAQUE
  • Popis:LENS D18 RED TRANSPARENT
200 Image
  • Část#:200
  • Výrobci:Adafruit
  • Popis:MEDIUM 6V 2W SOLAR PANEL - 2.0 W