772-E15-203R011
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 772-E15-203R011 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | 772-E15-203R011 |
|---|---|
| Výrobce | NorComp |
| Popis | CONN D-SUB RCPT 15POS PNL MNT |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 35 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | 772-E15-203R011 | Výrobce | NorComp |
|---|---|---|---|
| Popis | CONN D-SUB RCPT 15POS PNL MNT | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 10537 pcs | Datový list | Seal-D® Brochure772-Exx-20xRxx1 |
| Kategorie | Konektory, propojovací kabely | Wire Gauge | 20-26 AWG |
| napìtí | - | Ukončení | Solder Cup |
| Shell Size, Layout Connector | 2 (DA, A) | Shell Materiál, Finish | Steel, Nickel Plated |
| Série | Seal-D 772-E | Obal | Tray |
| Ostatní jména | 772E15203R011 NOR1058 |
Provozní teplota | -50°C ~ 100°C |
| Počet řádků | 2 | Počet poloh | 15 |
| Typ montáže | Panel Mount | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Materiál hořlavosti Rating | UL94 V-0 | Výrobní standardní doba výroby | 14 Weeks |
| Materiál krytu | Polybutylene Terephthalate (PBT) | příruba Feature | Cable Side |
| Funkce | - | Detailní popis | 15 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector |
| Jmenovitá hodnota proudu | 5A | Typ kontaktu | Signal |