774-E15-213R141
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 774-E15-213R141 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | 774-E15-213R141 |
|---|---|
| Výrobce | NorComp |
| Popis | CONN D-SUB RCPT 15POS R/A SOLDER |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 28 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | 774-E15-213R141 | Výrobce | NorComp |
|---|---|---|---|
| Popis | CONN D-SUB RCPT 15POS R/A SOLDER | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 7159 pcs | Datový list | Seal-D® Brochure774-Ezz-213Rzz1 Drawing |
| Kategorie | Konektory, propojovací kabely | Wire Gauge | - |
| napìtí | - | Ukončení | Solder |
| Shell Size, Layout Connector | 2 (DA, A) | Shell Materiál, Finish | Steel, Nickel Plated |
| Série | Seal-D 774-E | Obal | Tray |
| Ostatní jména | 774E15213R141 NOR1182 |
Provozní teplota | -50°C ~ 100°C |
| Počet řádků | 2 | Počet poloh | 15 |
| Materiál hořlavosti Rating | UL94 V-0 | Výrobní standardní doba výroby | 14 Weeks |
| Funkce | Mounting Brackets | Detailní popis | 15 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector |
| Jmenovitá hodnota proudu | 5A | Typ kontaktu | Signal |
| Materiál kontaktu | Brass | Kontaktní formulář | Machined |
| Kontakt Finish Tloušťka | Flash | Kontakt Finish | Gold |
| Typ konektoru | Receptacle, Female Sockets | styl konektor | D-Sub |
| Barva | White | Spacing Spacing | 0.370" (9.40mm) |