780-M26-113R051
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 780-M26-113R051 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | 780-M26-113R051 |
|---|---|
| Výrobce | NorComp |
| Popis | CONN D-SUB HD PLUG 26POS PNL MNT |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 28 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | 780-M26-113R051 | Výrobce | NorComp |
|---|---|---|---|
| Popis | CONN D-SUB HD PLUG 26POS PNL MNT | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 9706 pcs | Datový list | Seal-D® Brochure780-Mxx-113Rxx1 |
| Kategorie | Konektory, propojovací kabely | Wire Gauge | - |
| napìtí | - | Ukončení | Solder |
| Série | Seal-D 780-M | Obal | Tray |
| Ostatní jména | 780M26113R051 NOR1087 |
Provozní teplota | -55°C ~ 105°C |
| Počet řádků | 3 | Počet poloh | 26 |
| Typ montáže | Panel Mount, Through Hole | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Materiál hořlavosti Rating | UL94 V-0 | Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| příruba Feature | Board Side (4-40) | Funkce | Board Lock, Grounding Indents |
| Detailní popis | 26 Position D-Sub, High Density Plug, Male Pins Connector | Jmenovitá hodnota proudu | 5A |