23J1K25E
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 23J1K25E s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | 23J1K25E |
|---|---|
| Výrobce | Ohmite |
| Popis | RES 1.25K OHM 3W 5% AXIAL |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 250 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | 23J1K25E | Výrobce | Ohmite |
|---|---|---|---|
| Popis | RES 1.25K OHM 3W 5% AXIAL | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 75633 pcs | Datový list | 20 Series |
| Kategorie | Rezistory | Tolerance | ±5% |
| teplotní koeficient | ±30ppm/°C | Dodavatel zařízení Package | Axial |
| Velikost / Rozměry | 0.220" Dia x 0.516" L (5.60mm x 13.10mm) | Série | 20 |
| Režim panel | 1.25 kOhms | Příkon (W) | 3W |
| Obal | Bulk | Paket / krabice | Axial |
| Provozní teplota | - | Počet účastnických ukončení | 2 |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) | Výrobní standardní doba výroby | 11 Weeks |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Výška - Sedící (Max) | - |
| Funkce | Flame Retardant Coating, Safety | Poruchovost | - |
| Detailní popis | 1.25 kOhms ±5% 3W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Wirewound | Složení | Wirewound |