domů > produkty > Spínače > Rotační spínače > 312-11T2E
312-11T2E
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 312-11T2E s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number 312-11T2E
Výrobce Ohmite
Popis SWITCH ROTARY 11POS 30A 300V
Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
In Stock 219 pcs
Referenční cena
(v amerických dolarech)
5 pcs
Product parameter
Part Number 312-11T2E Výrobce Ohmite
Popis SWITCH ROTARY 11POS 30A 300V Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 219 pcs Datový list power tap switches (111, 212, 312, 412, 608, 711)
Kategorie Spínače Napìtí - DC 20V
Napìtí - AC 300V styl koncovky Solder Lug
Série 312 Panelového výřezu Rozměry -
Ostatní jména OH312-11T2E
OH312-11T2E-ND
provozní síla 35 ~ 81gfm
Počet poloh 11 Počet Poláků na palubě 1
Počet magnetofonů 2 Typ montáže Panel Mount
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 12 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Index se zastaví Fixed
Funkce - Detailní popis Rotary Switch 11 Position SP11T 30A (AC/DC) 300VAC Panel Mount
Hloubka za panelem 117.50mm Jmenovitá hodnota proudu 30A (AC/DC)
Kontakt časování Non-Shorting (BBM) Materiál kontaktu Silver Alloy
Kontakt Finish - Okruh na palubě SP11T
Úhel Throw 30° Pohon Type Flatted (6.35mm Dia)
Pohon Délka 28.58mm
Související produkty
  • Část#:312-10T2E
  • Výrobci:Ohmite
  • Popis:SWITCH ROTARY 10POS 30A 300V
  • Na skladě:265
  • Část#:312-1201
  • Výrobci:3M
  • Popis:3M E-A-R CLASSIC UNC 1=1PAIR
  • Na skladě:478363
  • Část#:312-11T3E
  • Výrobci:Ohmite
  • Na skladě:130
312-1208 Image
  • Část#:312-1208
  • Výrobci:3M
  • Popis:3M E-A-R E-Z-FIT UNC 1=1PAIR
  • Na skladě:397954
  • Část#:312-11E
  • Na skladě:427
  • Část#:312-11T2
  • Popis:3M E-A-R CLASSIC UNC 1=1000PAIR
  • Na skladě:908
  • Část#:312-10T3
312-12 Image
  • Popis:SWITCH ROTARY 12POS 30A 300V
  • Na skladě:438
  • Popis:3M E-A-R TAPERFIT 2 1=1PAIR
  • Část#:312-10E
  • Na skladě:557
  • Část#:312-10T2
  • Popis:3M E-A-R E-Z-FIT COR 1=1PAIR
  • Část#:312-10T3E
  • Na skladě:149
  • Část#:312-11T3