603HR015E
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 603HR015E s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | 603HR015E |
|---|---|
| Výrobce | Ohmite |
| Popis | RES 0.015 OHM 1/4W 3% AXIAL |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 250 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | 603HR015E | Výrobce | Ohmite |
|---|---|---|---|
| Popis | RES 0.015 OHM 1/4W 3% AXIAL | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 110220 pcs | Datový list | 60 Series |
| Kategorie | Rezistory | Tolerance | ±3% |
| teplotní koeficient | - | Dodavatel zařízení Package | Axial |
| Velikost / Rozměry | 0.155" L (3.94mm) | Série | 60 |
| Režim panel | 15 mOhms | Příkon (W) | 0.25W, 1/4W |
| Obal | Bulk | Paket / krabice | Axial |
| Ostatní jména | OH603HR015E OH603HR015E-ND |
Provozní teplota | - |
| Počet účastnických ukončení | 2 | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Výška - Sedící (Max) | - | Funkce | Current Sense, Flame Proof, Non-Inductive, Safety |
| Poruchovost | - | Detailní popis | 15 mOhms ±3% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Current Sense, Flame Proof, Non-Inductive, Safety Metal Element |
| Složení | Metal Element |
- Související produkty
- Související zprávy
Související produkty
- Část#:
603997-4 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
CABLE STRIPPER V BLOCK-WHITE - Na skladě:
- Část#:
6039C SL001 - Výrobci:
Alpha Wire - Popis:
MULTI-PAIR 18COND 20AWG 1000' - Na skladě:
6039C SL002 - Výrobci:
Alpha Wire - Popis:
MULTI-PAIR 18COND 20AWG 500' - Na skladě:
603PT5 - Výrobci:
Conxall / Switchcraft - Popis:
CABLE SGL END STR 3POS MALE 5M - Na skladě:
6039C SL005 - Výrobci:
MULTI-PAIR 18COND 20AWG 100' - Na skladě:
603PS6 - Výrobci:
Conxall / Switchcraft - Popis:
CABLE SGL END STR 3POS MALE 6M - Na skladě:
603PT12 - Výrobci:
CABLE SGL END STR 3POS MALE 12M - Na skladě:
603PT2 - Výrobci:
CABLE ASSY SGL-END MALE 3POS 2M - Na skladě:
603PT1 - Výrobci:
CABLE SGL END STR 3POS MALE 1M - Na skladě:
603PS2 - Výrobci:
603PS5 - Výrobci:
603B - Výrobci:
B&K Precision - Popis:
6 V & 12 V SLA BATTERY CAPACITY - Na skladě: