domů > produkty > Rezistory > Chip rezistor - povrchová montáž > 605SJR00200
605SJR00200
605SJR00200
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 605SJR00200 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number 605SJR00200
Výrobce Ohmite
Popis RES 0.002 OHM 5% 1/2W L BEND
Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
In Stock 4539 pcs
Referenční cena
(v amerických dolarech)
Get a quote
Product parameter
Part Number 605SJR00200 Výrobce Ohmite
Popis RES 0.002 OHM 5% 1/2W L BEND Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 4539 pcs Datový list 60S Series
Kategorie Rezistory Tolerance ±5%
teplotní koeficient ±100ppm/°C Dodavatel zařízení Package SMD
Velikost / Rozměry 0.551" L x 0.205" W (14.00mm x 5.20mm) Série 60S
Režim panel 2 mOhms Příkon (W) 0.5W, 1/2W
Obal Bulk Paket / krabice Strip, L Bend
Ostatní jména 605SJR002
605SJR00200BK
Provozní teplota -40°C ~ 155°C
Počet účastnických ukončení 2 Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Výška - Sedící (Max) 0.079" (2.00mm)
Funkce Current Sense, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Poruchovost -
Detailní popis 2 mOhms ±5% 0.5W, 1/2W Chip Resistor Strip, L Bend Current Sense, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Metal Element Složení Metal Element