610SJR00200
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 610SJR00200 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | 610SJR00200 |
|---|---|
| Výrobce | Ohmite |
| Popis | RES 0.002 OHM 5% 1W C BEND |
| Stav volného vedení / RoHS | Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | Get a quote | ||||
- Parametr produktu
- Datový list
Product parameter
| Part Number | 610SJR00200 | Výrobce | Ohmite |
|---|---|---|---|
| Popis | RES 0.002 OHM 5% 1W C BEND | Stav volného vedení / RoHS | Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající |
| Dostupné množství | 5249 pcs | Datový list | 60S Series |
| Kategorie | Rezistory | Tolerance | ±5% |
| teplotní koeficient | ±350ppm/°C | Dodavatel zařízení Package | SMD |
| Velikost / Rozměry | 0.441" L x 0.126" W (11.20mm x 3.20mm) | Série | 60S |
| Režim panel | 2 mOhms | Příkon (W) | 1W |
| Obal | Bulk | Paket / krabice | Strip, C Bend |
| Ostatní jména | 610SJR002 610SJR00200BK |
Provozní teplota | -40°C ~ 155°C |
| Počet účastnických ukončení | 2 | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Stav volného vedení / RoHS | Contains lead / RoHS non-compliant | Výška - Sedící (Max) | 0.154" (3.90mm) |
| Funkce | Current Sense, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety | Poruchovost | - |
| Detailní popis | 2 mOhms ±5% 1W Chip Resistor Strip, C Bend Current Sense, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Metal Element | Složení | Metal Element |
- Související produkty
- Související zprávy
Související produkty
- Část#:
610SJR00200E-T - Výrobci:
Ohmite - Popis:
RES 0.002 OHM 5% 1W C BEND - Na skladě:
75544
- Část#:
610SJR00300E-T - Výrobci:
Ohmite - Popis:
RES 0.003 OHM 5% 1W C BEND - Na skladě: