AS25J1R00ET
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit AS25J1R00ET s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | AS25J1R00ET |
|---|---|
| Výrobce | Ohmite |
| Popis | RES SMD 1 OHM 5% 1.5W 2512 |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 4000 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | AS25J1R00ET | Výrobce | Ohmite |
|---|---|---|---|
| Popis | RES SMD 1 OHM 5% 1.5W 2512 | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 510036 pcs | Datový list | AS Series |
| Kategorie | Rezistory | Tolerance | ±5% |
| teplotní koeficient | ±400ppm/°C | Dodavatel zařízení Package | 2512 |
| Velikost / Rozměry | 0.250" L x 0.122" W (6.35mm x 3.10mm) | Série | AS |
| Režim panel | 1 Ohms | Příkon (W) | 1.5W |
| Obal | Tape & Reel (TR) | Paket / krabice | 2512 (6432 Metric) |
| Provozní teplota | -55°C ~ 155°C | Počet účastnických ukončení | 2 |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) | Výrobní standardní doba výroby | 14 Weeks |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Výška - Sedící (Max) | 0.026" (0.65mm) |
| Funkce | Pulse Withstanding | Poruchovost | - |
| Detailní popis | 1 Ohms ±5% 1.5W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Pulse Withstanding Thick Film | Složení | Thick Film |