B12J1R0E
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit B12J1R0E s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | B12J1R0E |
|---|---|
| Výrobce | Ohmite |
| Popis | RES 1 OHM 12W 5% AXIAL |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 100 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | B12J1R0E | Výrobce | Ohmite |
|---|---|---|---|
| Popis | RES 1 OHM 12W 5% AXIAL | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 22195 pcs | Datový list | 200 Series |
| Kategorie | Rezistory | Tolerance | ±5% |
| teplotní koeficient | ±400ppm/°C | Dodavatel zařízení Package | Axial |
| Velikost / Rozměry | 0.313" Dia x 1.750" L (7.94mm x 44.45mm) | Série | Brown Devil® 200 |
| Režim panel | 1 Ohms | Příkon (W) | 12W |
| Obal | Bulk | Paket / krabice | Axial |
| Ostatní jména | OHB12J1R0E OHB12J1R0E-ND |
Provozní teplota | - |
| Počet účastnických ukončení | 2 | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Výška - Sedící (Max) | - | Funkce | Flame Retardant Coating, Safety |
| Poruchovost | - | Detailní popis | 1 Ohms ±5% 12W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Wirewound |