C300K4R0E
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit C300K4R0E s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | C300K4R0E |
|---|---|
| Výrobce | Ohmite |
| Popis | RES CHAS MNT 4 OHM 10% 300W |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 10 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | C300K4R0E | Výrobce | Ohmite |
|---|---|---|---|
| Popis | RES CHAS MNT 4 OHM 10% 300W | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 3097 pcs | Datový list | 280 Series |
| Kategorie | Rezistory | Tolerance | ±10% |
| teplotní koeficient | ±400ppm/°C | Velikost / Rozměry | 1.125" Dia x 8.500" L (28.58mm x 215.90mm) |
| Série | Corrib®280 | Režim panel | 4 Ohms |
| Příkon (W) | 300W | Obal | Bulk |
| Paket / krabice | Radial, Tubular | Provozní teplota | -55°C ~ 400°C |
| montážní Feature | Brackets (not included) | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Výrobní standardní doba výroby | 12 Weeks | Lead Style | Solder Lugs |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Výška - Sedící (Max) | - |
| Funkce | - | Poruchovost | - |
| Detailní popis | 4 Ohms ±10% 300W Wirewound Chassis Mount Resistor | Složení | Wirewound |